Kişiye Özel Taş Magnet

Yazar admin 23/04/2017 1 Yorumlar Taş Magnetler Hakkında,

 

Sevilen kişilere hediye seçmek her zaman zordur. Çünkü insanlar öncelikli olarak sevdikleri kişilerin nelerden hoşlandığına ya da nelere ihtiyaç duyduğuna dikkat ederek seçimlerini yapmak isterler. Çoğu zaman da bu konu en çok kafa yorduğumuz, kararsız kaldığımız, çokça zorlandığımız durumlara düşürür bizi. Hatta bazen en iyisi olsun derken farklı seçimler yaptığımız, en iyisi olsun derken sevdiğimiz kişileri hayal kırıklığına uğrattığımız dahi olur. Son bir kaç yıldır, hediyelik eşyalar konusunda alternatifler hızla artmaya başladı. Hatta artık kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler sayesinde çok daha anlamlı hediyeler kolayca ulaşılabilir hale geldi. Kişiye özel hediye konusunda yapılmakta olan başarılı çalışmalarla birlikte ise artık pek çok kişi tam olarak akıllarındaki hediyeleri istedikleri gibi hazırlatmaya da başladı. Kişiye özel taş magnet seçeneği de ilk akla gelen kişiye özel hediye alternatiflerinden biri haline geliyor artık. İnsanların büyük bir kısmının tercih ettiği hediye modellerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta.

 

Kişiye özel taş magnet hediyeliklerinde de pek çık seçenek snuluyor. Kişiye özel taş magnetlerde farklı ebatlar bulabiliyorsunuz. Ya da değişik şekillerde taş magnetler arasından şekline göre de karar verebiliyorsunuz. Kişiye özel taş magnetler, özellikle bir kutlama ya da bir merasim, bir tören sonrasında insanların bu kutlamada beraber oldukları diğer insanlara verdikleri küçük hediyeler olarak karşımıza çıkıyor. Örneğin nikah sonrası dağıtılan nikah şekerleriyle birlikte kullanılan nikaş hediyesi taş magnetler bu konuya iyi bir örnek. Hatta bu ürün artık öyle bir hal aldı ki, kişiye özel taş magnetler, artık doğum günlerinde, kına gecelerinde, söz ya da nişan törenlerinde, bekarlığa veda partilerinde ya da yeni doğumlarda dağıtılan küçük hatıra ediyelikler haline geldi.

 

Kişiye özel taş magnet konusunda farklı ve ekonomik alternatifler sunan bumudurbudur.com’da; satın almak istediğiniz ürünün tasarımını da kendiniz yapabiliyorsunuz. Site bünyesinde bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak, satın almak istediğiniz ürünün üzerine dilediğiniz görseli ya da yazıyı ekleyebiliyor, eklediğiniz görsellerin ve yazıların yerleşimini, renklerini, büyüklük küçüklük ayarlarını dilediğiniz gibi kendiniz yapabiliyorsunuz. Kişiye özel tasarım modülü sayesinde istediğiniz tasarımı yapmak ve hemen sipariş vermek tamamen sizin elinizde. 

    

1 Yorumlar

Meltem Y.:
09/08/2017, 11:36:11 PM
Cevapla

Biz 100 adet 5x5 cm taş sipariş verdik. Baskı ve ürün kalitesi, teslimat hızı olarak çok memnun kaldık. Teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı