Stres Çarkı Bumudurbudur

Yazar admin 12/04/2017 0 Yorumlar

 

 

Bugünlerde çok moda olan ve hemen herkesin elinden düşürmediği rengarnek bir el aleti var. Stres Çarkı. Çok farklı modelleri olmakla birlikte orjinal hali ortasında 1, 3 ayağı üzerinde de birer adet olmak üzere toplam 4 adet rulman olan ve elinize aldığınızda rulmanlarından tutarak aşırı bir döndürme hissine tutulduğunuz ve sıkılana kadar, hatta bazen saatlerce elinizde döndüre döndüre bir hal olduğunuz değişik bir stres atma aleti. Bu aracın bu günlerde envayi çeşiti çıktı. 3D printerlarda çok değişik şekilllerde üretilenlerden, kontraplak ve benzeri malzemelerden çeşitli aletlerle kesilerek yapılanlara ya da ithal edilerek satılanlara kadar, hem çok şekilli, hem çok renkli, hem çok farklı fiyatları olan hem de çok çeşitli stres çarkları mevcut.

 

Bu ürünlerin iyi, kaliteli ve muteber olanları; pürüzsüz yüzeye sahip, yani döndürürken elinize, kolunuza parmağınıza takılmayan olanları, kolayca döndürülen ve hızlıca döndürüldüğünde en az 100 saniye kendi ivmesiyle dönenleri, dönerken sessiz olanları, sağlam ve dayanıklı, parçaları dağılmayanları olmalı. Genelde bu gereksinimleri sağlayan stres çarkları da şu an için kaliteli ithal ürünler olarak gözüküyor.

 

Bumudurbudur.com, kullanıcılarından gelen talep üzerine stres çarkının ithal ve kaliteli modellerini ürün portföyüne ekledi. Ürünler 6 farklı renkte ve stoktan hemen teslim olarak satışta. Hemen sipariş vermek için, hemen stres çarkı sayfasını ziyaret edip, stresinizi en hızlı şekilde yatıştıracak bir ürün bulabilirsiniz.

 

 
 

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı