Promosyon Şişe Açacağı Magnet

Yazar admin 11/04/2018 1 Yorumlar

Sitemize yeni eklenen ürün gruplarından magnet açacaklar, 3 farklı şekil seçeneği ile, kullanım alanına, vermek istediğiniz mesaja göre bir seçim yapabilmenizi sağlayan ürün alternatifleridir.

Örneğin tişört şeklinde açacak magnet üzerine, yeni doğan bebeğinizin kutlama mesajını yazabileceğiniz gibi, telkstil sektöründe faaliyet gösteriyorsanız firmanızın tanıtımını yapmak için  de kullanabilirsiniz. Ya da ev şeklinde açacak magnet ürününü nikah şekeri gibi kullanabileceğiniz gibi emlak sektöründe firma tanıtımı amaçlı olarak ta kullanabilirsiniz. Son olarak, bu ürün grubunun belki de en popüler seçeneği olan gazoz kapağı şeklinde açacak magnet ürününü yiyecek içecek sektöründe iseniz firma tanıtımınızı yapmak ya da özel bir günün kutladıktan sonra o günü sevdiklerinizle paylaşmak adına sevdiğiniz insanlara hediye etmek için de kullanabilirsiniz.

Açacak magnetlerin ürün olarak gerek hediye gerekse promosyon amaçlı kullanımlarda hem işlevsel olması hem etkili bir tanıtım yüzeyine sahip olması hem de üzerinde sabitlenen magneti ile kolayca buzdolabı kapağı üzeri gibi metal alanlarda, el altında tutulabilir olması nedeniyle hem çok kullanışlı hem de çok işlevsel bir hediye alternatifidir.

Bumudurbudur.com’da bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak, gazoz açacağı magnet üzerine dilediğiniz ürün resmini, firma logosunu, sizin için anlamı olan bir mesajı, iletişim bilgilerinizi, ürün resminizi, kendi resminizi veya her ne isterseniz bastırabilirsiniz. Üstelik istediğiniz resmi bastırabildiğiniz bu üründen dilerseniz 1 tane dahi satın alabilirsiniz. Kendi kullanımınız ya da sevdiğiniz bir kişiye hediye etmek amacıyla hemen sipariş verebilirsiniz. İnternetten vereceğiniz siparişi dilediğiniz adrese göndertebilirsiniz.

1 Yorumlar

bülent yıldırım:
09/07/2018, 03:32:50 AM
Cevapla

remax lı olan şişe açacağının kendi firmamın reklamını gösteren magnetten istiyorum fiyatınız nedir ?0533 625 26 80

Bir Yorum Yaz