Açılışa Özel Powerbank Hediyeli Kampanya

Yazar admin 28/09/2015 0 Yorumlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bumudurbudur.com hediyeli bir kampanya ile açılıyor. Bugünden itibaren, 50 TL ve üzeri kişiye özel hediyelik eşya satın alan herkese, 1800 mAh gücünde ve piyasa değeri 19,90 TL olan Powerbank hediye edilecek. Powerbank tüm telefon modelleri ile uymlu olup data kablosuyla bilikte gönderilmektedir. Sitemizde de oldukça iddialı bir fiyattan, 19,90 TL'den satılmakta olan REMAX markalı powerbank, bilinen tanınan büyük süper market zincirlerinde de satılmaktadır. Bumudurbudur.com'da satılmakta olan kişiye özel powerbank üzerine dilediğiniz resim, yazı ya da şekilleri bastırabilir, dilediğiniz tasarımları ekleyebilirsiniz.

 

Hediye olarak verilmekte olan powerbank, bumudurbudur.com görsel baskılıdır. Kutusunun içinden hem şarj etmek hem de powerbank'ı şarj etmeye yarayan kablosu da çıkmaktadır.

 

Kişiye özel hediye konusunda farklı alternatifler sunan bumudurbudur.com, açılış dönemi için son kullanıcılara farklı bir şekilde merhaba diyor. Stoklarla sınırlı kampanyadan ekim ayı boyunca faydalanabilirsiniz. Sonra geç kalmamak için elinizi çabuk tutun.

 

50 TL ve üzeri alışverişlerinizde  20 TL'lik POWERBANK HEDİYE.

 

Çeşitli kişiye özel hediyelik eşyalar konusunda birbirinden farklı alternatifler sunan bumudurbudur.com, site içerisinde yer alan KENDİN TASARLA modülü ile, kişiye özel hediyelik eşyaları tasarlamanıza, dilediğiniz resim, yazı ya da şekilleri eklemenize, dilerseniz sosyal medya hesaplarınızla bağlanarak, hesaplarınızda yayınladığınız değişik görselleri kullanmanıza da olanak sağlamaktadır.  

 

Hediyeli kampanyamızı kaçırmayın.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı