Kişiye Özel Pop Socket

Yazar admin 29/05/2017 0 Yorumlar

 

 

Tüm cep telefonu modelleri ile uyumlu yepyeni bir ürün, Pop Socket. Üstelik bumudurbudur.com’da satılanlar kişiye özel pop socket.

 

Pop Socket nedir ?

 

Pop socket, tüm mobil telefon modelleri ile uyumludur. Telefonunuzun arkasına ya da telefonunuzla birlikte kullandığınız kılıfınızın üzerine direkt olarak yapıştırılarak kullanılır. Pop socket körüklüdür. Yani kullanmak istediğiniz zaman tutup çekip çıkartır, işiniz bittiğinde ise bastırarak tekrar körüğüne sokabilirsiniz.

 

Pop Socket ne işe yarar ?

 

Pop socket’i telefonunuzun arkasına yapıştırdıktan sonra, telefonunuzun ekranını çok daha verimli ve hızlı bir şekilde kullanabilmeniz için pop socket yardımıyla telefonunuzu parmaklarınızın arasında tutmanızı sağlar. Böylece telefonunuzun ekranını çok daha hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Ya da telefonunuzun ön kamerasıyla çektiğiniz selfie fotoğraflarınızı çok daha kolay ve hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. Ayrıca pop socket telefonunuz için stand yardımı da yapar. Telefonunuzu bir yere açılı bir şekilde koyarak ekrandan herhangi bir şey izlemek istediğinizde pop socket telefonunuz için stand vazifesi görür.

Kişiye özel pop socket konusunda farklı desen ya da sadece size ait desenleri rahatlıkla uygulayabileceğiniz alternatifleri bumudurbudur.com’da; istediğiniz gibi üstelik tasarımını da kendiniz yaparak satın alabilirsiniz. Bmudurbudur.com’da bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak, satın aldığınız pop socket üzerine dilediğiniz görseli, dilediğiniz şekli ya da yazıyı ekleyebilir, eklediğiniz görsellerin, yazıların kısacası her şeyin yerleşimini, büyüklük küçüklük ayarlarını, renklerini dilediğiniz gibi kendiniz tasarlayabilirsiniz. Pop socket için sadece bumudurbudur.com’da bulunan kişiye özel tasarım modülü sayesinde istediğiniz tasarımı yapmak ve hemen sipariş vermek tamamen sizin elinizde. Hemen kişiye özel pop socket siparişi vermek için tıklayın.

Kişiye özel resim baskılı pop socketler, bumudurbudur.com’da tanıtım fiyatlarıyla sadece 9,90 TL.

 

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı