Pofuduk Silikon Kedicik

Yazar admin 22/11/2017 0 Yorumlar

 

 

 

 

Bu günlerde en çok karşılaştığımız telefon aksesuarlarından birisi de herkesin telefon kapağında görmeye başladığımız pofuduk kedicikler ve pofuduk patiler. Hediyelik eşya satış sitesi bumudurbudur.com, pofuduk kedi ve pofuduk patileri tek olarak ta satmaya başladı. Yani bundan sonra bumudurbudur.com’dan satın alabileceğiniz bu pofuduk aksesuarları dilediğiniz eşyanızın üzerine yapıştırabilirsiniz. Ya da bu sevimli yumuşak aksesuarları bumudurbudur.com’dan satın alacağınız ürünlerin üzerine yapıştırılıp gönderilmesini de isteyebilirsiniz.

 

Son derece elastik ve yumuşacık olan bu minik kedileri mıncıklamak gerçekten çok keyifli ve insanı rahatlatıyor. Baştan uyarması bizden, bir kez alışırsanız bu şirin pofuduk kedileri mıncıklamadan duramayacaksınız. Aynı zamanda bir stres atma aracı da olan bu pofuduk kedileri elinizin altında bulundurarak gün içinde karşılaştığınız can sıkıcı durumlar sonrasında rahatlıkla stresinizi atabilirsiniz.

 

Pofuduk silikon kedilerin boyu 5 cm. Bugüne kadar en çok telefon kapaklarıyla birlikte satılırken gördük. Bumudurbudur.com’da ise pofuduk kedileri tek başına da satın alabiliyorsunuz. Ya da satın aldığınız herhangi bir ürünün üzerine eklenmesini de isteyebilirsiniz. Örneğin kedinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı kullanarak hazırlattığınız kişiye özel baskılı defterin üzerine küçük bir pofuduk kedi patisi de yapıştırtabilirsiniz. Böylece hem çok daha farklı hem de oldukça eğlenceli bir ürün satın almış olursunuz.

 

Böyle sevimli bir ürünü kendiniz için satın alabileceğiniz gibi sevdikleriniz için şirin bir hediye olarak ta düşünebilirsiniz. Pofuduk kedinizi diz üstü bilgisayarınızın kapağına veya çantanızın üzerine dilediğiniz yere kendiniz yapıştırabilirsiniz.

 

Kedi severler bilirler. Pek çok kedinin patisi hem yumuşacık hem de pembe renkli olur ve oldukça sevimlidir. Bir kedinin en çok sevilen ve sevimli bulunan yeridir patileri. Gerçeğinin yerini tutmasa da bumudurbudur.com’da farklı bir aksesuar olarak satılan pofuduk patileri tek başına satın alabilmeniz artık mümkün. Satın aldığınız pofuduk silikon patileri de istediğiniz yere bir japon yapıştırıcı vasıtasıyla istediğiniz gibi yapıştırabilirsiniz. Ya da bumudurbudur.com’dan satın alacağınız herhangi bir ürünün üzerine bu kedi parilerinin yapıştırılmasını da isteyebilirsiniz. Hatta isterseniz kendi kedinizin resmini bastırdığınız bir ürünün üzerine de bu kedi patilerinden yapıştırılmasını isteyebilirsiniz.

 

İster pofuduk kedi, ister pofuduk pati bundan sonra elinizin altında yer alacak 1 numaralı aksesuar olacak. 

 

 

 

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı