ArTriangle Fotoğraf Sergisi Açılış Gala Hediyeleri

Yazar admin 21/04/2017 0 Yorumlar

 

 

Türkiye'da yatırım yaparak büyümeyi amaçlayan bankacılık sektörünün güçlü isimlerinden Azeri uyruklu Pasha Bank, ülkemizdeki varlığını işle ilgili yatırımların yanı sıra özellikle sanatsal faaliyetlerle yaptığı etkinliklerle de göstermeye devam ediyor.
Pasha Bank’ın katkılarıyla oluşturulan Artriangle fotoğraf sergisinde, üç şehir ArTriangel ‘Şehir Hikayeleri’ fotoğraf sergisinde sanatseverlerle buluştu. SınırlarıTürkiye, Azerbaycan ve Gürcistan olan bu üçgende kurumsal ve ticari müşterilerine bankacılık hizmeti vermeye çalışan Pasha Bank, bu hedefin yanı sıra gene bu 3 ülkeyi de kapsayan ArTriangle ‘Şehir Hikayeleri’ Fotoğraf Sergisi’ni sanatseverlerle buluşturdu.

Bu bölgenin genel olrak tüm alanlarda gelişiminde önemli rol oynayan üç şehrin hikayesi, başarılı sokak fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven’in objektifinden kendine has yorumuyla ArTriangle ‘Şehir Hikayeleri’ Fotoğraf Sergisi’nde bir araya geldi. Zamana meydan okuyan ve hiç yaşlanmayan sokakları ve tarihi dokusuyla; Bakü, İstanbul ve Tiflis’in hayat dolu insanları bu etkinlikte ölümsüzleşti.

İşte bu güzel organizasyonun açılış galasında, seçkin ziyaretçiler için özenle hazırlanan, günün anlam ve önemine uygun olarak o günü ölümsüzleştiren ve o güne ait bir kaç görseli de üzerinde taşıyabilen doğal taş üzerine yapılan baskı çalışmasını da özellikle bu tip etkinliklerde tecrübeli ve yaratıcı çözümleriyle kendi sektörünün önde gelen firmalarından Entegre İşler firması ile birlikte gerçekleştirdik.
Entegre İşlerle yaptığımız çalışmalara malzeme seçimiyle başladık. Öncelikle bu önemli işi en iyi ve en anlamlı şekilde yansıtabilecek malzemeyi bulmak çok önemliydi. Doğal taş, akrilik, cam, pleksi gibi çeşitli malzemeler üzerine deneme baskıları yaparak en doğru malzemeyi bulmaya çalıştık. Numune baskılar müşteri onayına sunulduktan sonra, bu işi en iyi şekilde taşıyabileceğine inandığımız doğal taş baskı da karar kılındı. Seri üretime geçtiğimizde en doğru kararın verildiği kesindi.
Bu güzel çalışma için hazırlanan özel ambalajlarla birleştiğinde artık bu güzel hediyeler, sanatseverlerle buluşmaya hazırdı. 
ArTriangle; 3 şehrin hikayesini, Mustafa Seven'in objektifinden ölümsüzleştiren ve anlamlı bir fotoğraf sergisi olarak sanatseverlerle buluşturan Pasha Bank ve çözüm ortağımız Entegre İşler'e teşekkür ederiz.

Kişiye özel baskı ya da adetli doğal taş baskı siparişleri için, buradan bilgi alabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı