Kişiye Özel Tişört

Yazar admin 28/03/2018 0 Yorumlar

 

 

 

Kişiye özel pek çok ürünün yanı sıra, kişiye özel tişört üretimi de artık bumudurbudur.com’da çok daha özel ve çok daha albenili bir şekilde yapılıyor. Kişiye özel tişört siparişleriniz pamuklu penye kumaştan imal edilen tişörtler üzerine basılıyor. Siyah renk tişört üzerine A3 ölçüsüne kadar, yani genişlik 28 yükseklik 40 cm olacak şekilde resim bastırabilmeniz mümkün. Beyaz tişört seçeneklerinde özel çerçeveli baskıları kullanabilirsiniz. Köşeli, sanki tişörtün üzerine sonradan eklenmiş ya da yapıştırılmış gibi duran dikdörtgen resimler yerine, kenarları eritilmiş, ya da fırça deseni verilmiş, ya da renkli çerçeveler eklenmiş tişört seçenekleri sadece bumudurbudur.com’da. Sizin tek yapmanız gereken, kişiye özel tişört üzerine bastırmak istediğiniz görseli kişiye özel tasarım modülünde seçtiğiniz model üzerine yerleştirip hemen sipariş vermek.

 

   

 

Kişiye özel tişört ancak bu kadar mutluluk verici ve romantik bir hediye olabilir. Bir düşünün, sevgiliniz ile sizin güzel anılarınızı paylaştığınız bir günün resmini tişörtünüzün üzerine bastırmışsınız. Bundan daha heyecan verici ne olabilir ki ? İçerisinde şahane resimlerinizin ve birbirinden eğlenceli anılarınızın yer aldığı bu özel tişörte, bir kaç ufak ekleme yaparak yaparak sevgilinize inanılmaz eğlenceli ve güzel bir hediye verebilirsiniz. Onun en hoşlandığınız hallerine bir tişörtte yer verebilirsiniz.

 

Kişiye özel tişört seçeneklerini; doğum günü, sevgililer günü ve diğer özel günlerde hediye olarak çok rahatlıkla düşünebilirsiniz. Göz kamaştırıcı tasarımı, kaliteli yapısı ile kişiye özel unisex tişört ürünleri bumdurubudur.com sitesi içerisinde tamamen sizin için hazırlanır. Bumdurbudur.com içerisin de satılan ve sizin özgürce her görseli tişörtt üzerine koyabildiğiniz ürünler pamuklu penye kumaşlardan üretilmiştir. Sevginin en kalıcı ve en güzel hali olan kişiye özel olarak hazırlanan bu tshirt en anlamlı hediyelerden biridir.

 

Bumdurubudur.com sitesi içerisinde yer alan tüm ürünler, birbirinden özel ve farklı ürünler olup tasarım ve baskı aşamasında deneyimli ekibimiz tarafından tam istediğiniz gibi hazırlanmasına azami dikkat gösterilir. Tişörtler kapınıza kadar kargo ile getirilir. Bumudurbudur.com’da yapacağınız tüm alışverişlerinizi kredi kartına taksitle satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra havale ve kapıda ödeme seçeneği de ödeme alternatifleri içinde yer alır.

 

Satın almak istediğiniz kişiye özel tişörtü daha da anlamlı kılmak ve hatta biraz da eğlenceği bir hale getirmek için, sipariş aşamasında bastırmak istediğiniz resmi karikatürize ettirebilirsniz. Kişiye özel karikatür baskılı tişört siparişi için sadece 15 TL karikatür çizim farkı ödemeniz yeterlidir.

Bir Yorum Yaz