Kişiye Özel Taraftar Atkısı

Yazar admin 03/11/2015 0 Yorumlar Kişiye Özel Ürünler Hakkında,

 

 

 

 

İstediğiniz takımın renklerinde yaptırabileceğiniz atkınızı boynunuza takın, sonra ister maça, ister arkadaşlarınızla buluşmaya gidin. Kişiye özel taraftar atkısı, takım renklerinde  hazırlanmıştır. Her iki ucunda yer alan boş çerçevelere dilediğiniz resimleri bastırabilirsiniz. Bumudurbudur.com bünyesinde bulunan, KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak atkı üzerinde baskı yapılabilir alanlar üzerine dilediğiniz görseli, yazıyı ya da şeklini ekleyebilirsiniz. Dilerseniz her 2 ucuna da farklı resimler de ekleyebilirsiniz.

 

Sevdiğiniz kişi koyu bir taraftar ise, kişiye özel atkı’nın bir ucuna onun resmini, diğer ucuna kendi resminizi bastırıp hediye edebilirsiniz. Hem çok anlamlı hem de sevdiğiniz kişinin çok hoşuna gidecek bir hediye olacağından emin olabilirsiniz.

 

Farklı ve heyecan verici bir hediye arıyorsanız kişiye özel taraftar atkısı tam aradığınız ürün olabilir. Sevdiğiniz kişiye, doğum günü hediyesi, ya da yıldönümü hediyesi olarak rahatlıkla armağan edebilirsiniz. Sipariş esnasında belirttiğiniz taktirde, bumudubudur.com; bu ürünü hediye paketine koyuyor, hatta  isterseniz dilediğiniz bir mesajı not olarak yazarak arkadaşınıza vereceğiniz hediye paketinin içine ekleyebiliyor. Dilerseniz arkadaşınızın adresine direk olarak ta gönderebiliyor.

 

Kişiye özel hediye budur.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı