Sevgililer Gününe Özel Hediye Doğal Taş Baskı

Yazar admin 05/02/2016 0 Yorumlar

 

En farklı ve anlamlı hediyeler kişiye özel olanlardır. Yani hediyeyi verdiğiniz kişiye ait bir şeyleri; verdiğiniz hediyenin bir parçası haline getirebilirseniz, örneğin o kişiyle ilgili bir resim, bir mesaj, bir şekil, onun hoşuna giden herhangi bir şey bu hediyenin bir parçası olabilirse, çok etkili, beğenilen ve anlamlı bir hediye olacağına emin olabilirsiniz. Özellikle “Sevgililer Günü için sevgilime ne alsam” diye düşünüyorsanız, hala karar veremediyseniz, sevgiliniz için ona özel bir hediye almanızı tavsiye ederiz.

 

Kişiye özel hediyeler arasında pek çok alternatif var. Bunların bazıları oldukça klişeleşmiş ve her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz hediyeler, bazıları ise her yerde bulamayacağınız gerçekten nadide parçalar. Biz, www.bumudurbudur.com ’da hem herkese hitap etmeye çalışıyor hem de her yerde kolay kolay bulunamayacak özel hediyelik eşyaları, kişiye özel ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Kişiye özel doğal taşlar konusunda son zamanlarda ürün çeşitliliğimizi genişlettik. Kişiye özel doğal taş üzerine yaptığımız baskılar, hem yarattığı etki hem de ürünün albenisi nedeniyle pek çok kişinin tercihi haline geldi bile.

 

Ürünlerin ayakta durmasını sağlayan özel şövalye ayaklarıyla, farklı boyut ve kullanım özelliklerinde birbirinden farklı tiplerde pek çok çeşit bulunuyor. Seçtiğiniz resmi direkt olarak taşın üzerine basıyoruz. Size özel hazırlanan taş baskıları, İster masa üstünde resim çerçevesi gibi, ister bardak altı ya da buzdolabı magneti gibi kullanmanız mümkün.

 

Kişiye özel resim baskılı doğal taş ürünler için 2 farklı cins doğal taş kullanıyoruz. 1 tanesi doğal traverten; gözenekli ve üzerine resim basıldığında çok özel bir etki yaratıyor. Diğeri ise Limra, bu da doğal bir taş ama mermer gibi yüzeyi daha pürüzsüz ve düzgün. Ancak üzerine resim basıldığında çok şık bir etki bırakıyor. Bu 2 farklı doğal taş kullanılarak, 2x2 cm ebatlarından 20 x 20 cm’e kadar  farklı ebatlarda doğal taş baskıları yapmak mümkün. Bu ürünleri, yukarıda da belirtildiği gibi ister masa üstü ya da vitrin süsü gibi, ister bardak altı olarak, ister buzdolabu magneti gibi değişik amaçlarda kullanabilirsiniz. Tamamen sizin isteklerinize kalmış.

 

Bumudurbudur.com’da bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülünü de kullanarak doğal taşlar üserine dilediğiniz resim, yazı ya da şekli kendiniz ekleyebiliyor, kendi doğal taş resim baskınızı kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Bize ulaşan tüm tasarım siparişleri çok hızlı bir şekilde hazırlayıp gönderiyoruz.

      

 

 

Kişiye Özel Resim Baskılı Doğal Taş :

 

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı