Kişiye Özel Karikatürlü Ürün Seti

Yazar admin 21/09/2018 0 Yorumlar

 

Kişiye özel karikatür baskılı bir ürün almak istediğiniz zaman, doğal olarak hem karikatür çizim bedelini hem de ürün bedelini ayrı ayrı ödemeniz gerekiyor. Diyelim ki kişiye özel karikatür baskılı bir kupa alacaksınız. Bumudurbudur.com sitesinde kupa 17,5 TL karikatür çizim bedeli 30 TL. Bu ürünü satın almak için toplam 47,5 TL ödemeniz gerekiyor. Ayrıca kargo bedeli de ekstra olarak ödeniyor. Bumudurbudur.com’un size yepyeni bir teklifi var. Kişiye özel karikatürlü ürün seti. Bir kere karikatür çizim  bedeli ödüyorsunuz, 5 farklı ürün üzerine baskısı yapılıyor.

Kişiye özel karikatür seti içinde 1 adet tişört, 1 adet kupa, 1 adet ahşap standlı 10x10 cm taş baskı, 1 adet 9x14 cm defter ve 1 adet 14,5x19 cm buzdolabı magneti yer alıyor. Kişiye özel karikatür, tüm ürünlere özel olarak ayrı ayrı uyarlanıp baskısı yapılıyor. Dilerseniz baskı üzerine dilediğiniz mesaj da yazılabiliyor. Kişiye özel karikatür çizdirmek istediğinizde özelikle bir tema belirleyip siparişinizi o şekilde verebiliyorsunuz. Örneğin tuttuğunuz takımın formasını giymiş top oynarken çizim yaptırabilirsiniz. Ya da su altında balık adam kıyafetiyle bir kompozisyon hazırlanabilir. Tek yapmanız gereken bumudurbudur.com sitesinde yer alan KENDİN TASARLA modülüne karikatürünü çizdirmek istediğiniz bir resim yüklemek ve teması hakkında bilgi vermek.

Kişiye özel karikatürlü ürün setini adlığınızda bir diğer avantajınızda kargo bedelidir. Normalde 5 farklı ürün alsanız kargo bedelini 5 kez ödeyecekken bu seti satın aldığınızda tüm ürünlere tek kolide ulaşabiliyor ve bir kere kargo bedeli ödüyorsunuz.

Sevdikleriniz için sıradışı, farklı ve biraz da eğlenceli bir hediye arıyorsanız kişiye özel karikatür seti hem etkileyici hem de zengin içeriği ile tam aradığınız ürün olabilir.

Kişiye özel karikatürünü çizdirmek istediğiniz resmin mutlaka çok net ve sizi çok iyi tanımlayan ve mümkün olduğunca cepheden çekilmiş bir fotoğraf olması önemlidir.  

 

        

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı