Kişiye Özel Karikatürlü Hediyeler:

Yazar admin 10/05/2016 0 Yorumlar

 

 

Kişiye özel karikatürünüzü çiziyoruz, size özel hazırlanan karikatürünüzü dilediğiniz ürünün üzerine basıyoruz. Amacınız farklı bir hediye vermekse, sevdikleriniz için sürpriz bir hediye verip onları şaşırtmaksa ya da eğlenceli bir hediye verip onları gülümsetmekse bu ürünler tam size uygun. Mutlaka bir göz atın.

 

Kişiye özel karikatür baskılı ürünler kategorisinde yer alan ürünlerden herhangi birini seçtikten sonra, ilgili ürünün kendin tasarla bölümünde, karikatürünü çizilmesini istediğiniz fotoğrafınızı yükleyerek siparişinizi hemen verebilirsiniz. Siparişle ilgili açıklama bölümünde, sizin için özel olarak çizilecek karikatürünüzle ilgili özel isteklerinizi belirtebilirsiniz. Mesleğiniz ya da bulunmak istediğiniz mekan gibi özel taleplerinizi iletebilirsiniz. Karikatürünüz sizin isteklerinize uygun olarak çizilecektir.

 

Bumudurbudur.com’da yer alan diğer tüm ürün seçeneklerinde de kişiye özel karikatür seçeneği sunuluyor. Ürün detay sayfasında ve ilgili ürünün kendin tasarla sayfasında, “Fotoğrafınız karikatürize Edilsin mi ?” seçeneği ile diğer ürün seçenekleri içinde de kişiye özel karikatürlü ürünler satın alabilirsiniz.

 

 

Bumudurbudur.com sitesinde, kişiye özel karikatürize resminizle sizin için hazırlayabileceğimiz belli başlı ürünler şöyledir;

Kişiye özel karikatür baskılı defter, kişiye özel karikatür baskılı çakmak, kişiye özel karikatür baskılı telefon kılıfı, kişiye özel karikatür baskılı yapboz, kişiye özel karikatür baskılı kupa, kişiye özel karikatür baskılı powerbank, kişiye özel karikatür baskılı taş, kişiye özel karikatür baskılı bardak altı, kişiye özel karikatür baskılı magnet, kişiye özel karikatür baskılı mouse pad, kişiye özel karikatür baskılı duvar saati, kişiye özel karikatür baskılı t-shirt.

Farklı, eğlenceli, sürpriz bir hediye bu mudurbudur.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı