Burada Herşey Kişiye Özel

Yazar admin 24/08/2015 3 Yorumlar

Sevdiğiniz bir kişiye hediye alırken çok zorlandığınız oldu mu hiç ???

Hani hep aklınızın köşesine takılan sorular vardır;

ya beğenmezse,

ya buna ihtiyacı yoksa,

ya yeterince anlamlı bulmazsa,

ya basit kalırsa,

ya değersiz bulursa,

ya kullanmazsa,

ya

ya

ya

......

Bu durum sizin için de büyük bir sorunsa, sonradan ya şöyle yapsaydım ya da keşke böyle olsaydı v.s. dememek için; en güzel, en uygun üstelik tamamen kişiye özel hediyelik eşyalar satan, gelen siparişleri çok hızlı bir şekilde sahiplerine ulaştıran yepyeni bir siteyle çıkıyoruz karşınıza...

www.bumudurbudur.com , bu sitede satılan tüm ürünler kişiye özel. Üstelik almak istediğiniz ürünleri kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. Her ürün için farklı hazırlanan tasarım modülünde; almak istediğiniz ürünlerin üzerine dilediğiniz resim, şekil ya da yazıyı dilediğiniz gibi ekleyebiliyorsunuz. Ürünler sizin tasarladığınız şekilde ve çok hızlı bir şekilde hazırlanıyor, adresinize kargolanıyor.

 

Sitede yer alan tüm ürünler kişiye özel. Neler mi var ? Kişiye özel kahve fincanı, kişiye özel yapboz, kişiye özel defter, kişiye özel çakmak, kişiye özel magnet, kişiye özel bardak altlığı, kişiye özel tişört, kişiye özel bardak, kişiye özel taş baskı, kişiye özel kanvas tablo, kişiye özel saat, kişiye özel anahtarlık, kişiye özel taraftar atkısı, kişiye özel kol saati, kişiye özel fotoğraf çerçevesi, kişiye özel takvim, kişiye özel baskılı fotoğraf albümü, kişiye özel ajanda ve daha pek çok ürün.

 

Bu ürünlerin çok büyük bir kısmı hemen satın alınabilir durumda. Bir kısmı ise halen siteye ekleniyor. Bumudurbudur.com ürün çeşitliliği gün geçtikçe daha da zenginleşiyor.

 

Bumudurbudur.com, sürekli yenilenen içeriği ile her zaman gerçek fırsatlarla dopdolu olacak. Siz de sevdikleriniz için farklı, anlamlı, ilginç ve en önemlisi uygun fiyatlı bir hediye almak istiyorsanız, özellikle alacağınız hediyenin kişiye özel bir ürün olmasını istiyorsanız, bumudurbudur.com’u takip edin. 

3 Yorumlar

Volkan ŞABAHAT:
25/08/2015, 02:25:02 AM, www.volkankey.com
Cevapla

Mükemmel düşünülmüş bir site. Bu site sayesinde özel günlerde ne hediye alacağım diye kara kara düşünmeyeceğim. Ayrıca sıradanlıktan uzaklaşıp, kendime özel hazırlayabileceğim bir çok kişiye özel hediye alternatifi olması da cabası.

Ozcan HAYDAROGLU:
30/12/2018, 11:10:40 PM, www.karelsantralservisii.com
Cevapla

Hediye almak için düşünmeye son.!!

kırıkkale haber:
28/01/2019, 10:30:54 PM, www.kirikkalehaberleri.gen.tr
Cevapla

Artık hediyeleri bulmak çok kolay.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı