Kişiye Özel KALP Şeklinde Buzdolabı Magneti

Yazar admin 11/11/2015 0 Yorumlar

 

 

 

Bumudurbudur.com tarafından satılmakta olan kişiye özel çeşit çeşit, şekil şekil, farklı farklı ebatlarda magnet çeşitlerinden, kalp şeklinde magnetlerde bu hafta FIRSAT var. 13,5 cm X 12 cm ebatlarındaki kalp şeklinde magnetler, 4 adetli setler halinde satılıyor. Magneterin üzerine dilediğiniz görselleri ekleyebilir, KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak kişiye özel kalp şeklinde buzdolabı magnetlerini dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.  

 

Bumudurbudur.com tasarım modülünde kişiye özel magnet tasarlarken bilgisayarınızdan, facebook ya da instagram hesaplarınızdan fotoğraflarınızı direkt olarak yükleyebilir, tasarımınızda dilediğiniz görselleri kullanabilirsiniz. Ayrıca bumudurbudur.com tasarım modülünde bulunan hazır görselleri kullanarak, fotoğraf ve resimleri dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

 

Normal şartlarda 4 adedi 19,90 TL’den satılan kişiye özel magnetler, 1 hafta süre ile, 18 Kasım tarihine kadar %50 indirimle 9,90 TL’ye satılmaktadır. Özellikle sevgiliye hediye ya da anne için hediye, farklı bir hediye, sevgi dolu bir hediye arıyorsanız, mutlaka bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

 

Bir Yorum Yaz