kişiye özel 2018 ajandası

Yazar admin 29/10/2017 0 Yorumlar Kişiye Özel Ürünler Hakkında,

 

 

 

Ajanda kullanıyor musunuz ? 2018 için birbirinden farklı renk ve kalitede ajanda seçenekleri sunuyoruz.  Üstelik satın almak istediğiniz ajandanın kapağına dilediğiniz görsel, yazı ve şekilleri ya da hepsini birlikte istediğiniz gibi baskı yaptırabilirsiniz. İyi haber şu ki dilediğiniz baskıyı isterseniz tek bir ajandanın kapağına dahi yaptırabilirsiniz. Ajanda özellikle yıl sonu ve yeni yıl dönemlerinin en popüler hediyelerinden biridir. Firmalar tarafından sıklıkla kullanılan, müşterilere ve kurumsal paydaşlara verilen bir hediyedir. Yılbaşı hediyesi olarak tercih edilebileceği gibi, dönemsel olarak doğum günü, yıl dönümü hediyesi olarak ta tercih edilir.

 

Bumudurbudur.com’da 2018 kişiye özel günlük ajandaların satışı başladı. Sitede yer alan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak satın almak istediğiniz ajandanın kapağını dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. 2018 günlük ajandasını özellikle hediye olarak satın alacaksanız, üzerine yaptıracağınız kişiye özel baskı ile ürünü özelleştirebilirsiniz. Böylece Ajandanızı hediye ettiğiniz kişi için de çok daha anlamlı ve özel bir hediye vermiş olursunuz.

 

Bumudurbudur.com’da satılmakta olan 2018 günlük ajandalar, birinci sınıf kalitede üretilmiştir. Farklı renklerde üretilmiş kapakları, termo deri ve vinil derilerden imal edilmektedir. Ajanda içinde kullanılan kağıtlar 110 gr özel Ivory kağıtlardır. Ajanda bilgileri içinde çeşitli ölçü birimleri, haritalar ve faydalı bilgiler yer almaktadır. Günlük ajanda kullanarak, zamanınızı çok daha verimli bir şekilde planlayabilir, günlük, haftalık toplantılarınızı, yapılacak işlerinizi detaylarıyla not edip zaman planı yaparak zamanınızı verimli bir şekilde kulanabilirsiniz.

 

Adetli ajanda siparişleri için özel fiyat alabilirsiniz. 

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı