Karaoke Mikrofonu

Yazar admin 25/08/2018 0 Yorumlar

 

 

Karaoke yapmak çoğu zaman hem çok eğlenceli hem de çok keyifli olabilir. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte karaoke yapıyorsanız çok iyi vakit geçireceğiniz kesindir. Nedir karaoke ? Çalan bir müzikle birlikte sözlerini bildiğiniz ya da bir kaynaktan okuduğunuz şarkıları seslendirmektir. Bunun için özel tesisatlar, sistemler olabileceği gibi çok basitçe you tube ‘dan da karaoke yapmak istediğiniz şarkıyla ilgili arama yaparak karaoke parçalara ulaşmanız mümkündür.

 

Karaoke işini son günlerde çok daha eğlenceli bir hale getiren yepyeni bir cihaz var artık. Q7 Karaoke Mikrofonu. Şarj edilebilir mikrofon üzerinde hoparlör ve USB flash bellek bulunuyor. Bluetooth ile bağlanabildiğiniz mikrofon, üzerindeki hoparlörden hem istediğiniz şarkıyı çalabiliyor hem de mikrofonla istediğiniz gibi şarkı söyleyebiliyorsunuz. Dilerseniz bluetooth ile hoparlörden çalan müziğin sesini, kendi sesinizden bağımsız, ayrı bir kanal olarak kısabiliyorsunuz. Mikrofonun marifetleri bunlarla sınırlı değil. Echo özelliği ile söylediğiniz şarkılara echo tonlama yapabiliyorsunuz. Sesisin açıp kısabiliyorsunuz. Dilerseniz mikrofona entegre 2 GB’lık flash bellek üzerine sevdiğiniz parçaları yükleyip, şarkıları direkt olarak mikrofondan çalabiliyorsunuz.

 

Q7 Karaoke Mikrofonun farklı renkleri mevcut. Ayrıca kendi özel korumalı çantası bulunuyor ve sipariş edenler mikrofonu çantasıyla birlikte teslim alıyorlar. Çanta içinde mikrofonun kullanma kılavuzu ve USB şarj kablosu bulunuyor.

 

Q7 Karaoke Mikrofonu Nasıl Kullanılıyor ?

 

Karaoke mikrofonu kullanmak çok basit. Mikrofon üzerinde bulunan açma – kapama düğmesine bir süre basarak mikrofonu kolayca açabiliyorsunuz. Mikrofona doğru konuştuğunuzda hemen kullanmaya başlamanız mümkün. Telefonunuz, tabletiniz ya da bilgisayarınızdan bluetooth taraması yaptırdığınızda, mikrofonunuz açıksa, cihazı Q7 olarak tarama ekranında görüyorsunuz. Bağlan dediğiniz anda tarama yaptığınız cihazınızla mikrofon eşleşiyor ve bu eşleşmeden sonra cihazınızdan çaldığınız parçaları mikrofonun hoparlöründen duymaya başlıyorsunuz. Çalan müziğin sesini kısmak için, mikrofon üzerinde yer alan “volume” düğmesini istediğiniz oranda kısabilirsiniz. Artık keyifli vakit geçirmeye hazırsınız.

 

Q7 Karaoke Mikrofonu, hem güzel vakit geçirmek için, hem de farklı bir hediye olarak düşünebileceğiniz çok fonksiyonlu bir ürün. Mikrofonu sevdikleriniz için farklı ve teknolojik bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Hem karaoke mikrofon hem de diğer teknolojik hediyeler için bumudurbudur.com internet sitesine göz atabilirsiniz. Bumudurbudur.com’da kişiye özel hediye tasarlayabilir ve satın aldığınız kişiye özel ürünlerin üzerine dilediğiniz gibi baskı yaptırabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı