Karakalem Portre Baskılı Ürün Seti

Yazar admin 09/10/2018 0 Yorumlar

 

 

Karakalem portre çizim konusunda bumubudur.com’da yepyeni bir ürün. Karakalem resim baskılı ürün seti. Karakalem portreniz, gönderdiğiniz fotoğrafa göre hazırlanıyor ve birbirinden farklı ürünlerin üzerine baskısı yapılıyor. Kişiye özel karakalem portre çizimi, işinde uzman yetenekli kişiler tarafından hazırlanıyor. Karakalem çizim siparişi verirken, portre olarak çizdirmek istediğiniz fotoğrafınızın çok net ve sizin de çok sevdiğiniz net bir fotoğraf olması çok önemli. Zira çizimi yapan kişi neredeyse birebir olacak şekilde çizimi hazırlıyor. Karakalem çizimler 25x35 cm kağıtlara çizilerek hazırlanıyor. Çizim hazırlandıktan sonra, satın alınan ürünlerin her biri üzerine tek tek uygulaması yapılıyor. Kupa, defter, taş üzerine grafik uyarlaması yapıldıktan sonra, UV dijital baskı makinalarında her bir ürün tek tek basılarak hazırlanıyor. Ürün setiyle birlikte karakalem çizimi satın aldığınızda, aynı çizim birden fazla ürüne uyarlandığı için çok daha ekonomik bir set almış oluyorsunuz.

   

Karakalem çizim; özel günlerde daha çok tercih edilebilecek bir ürün. Nikah, nişan, söz, kına gibi etkinlikler sonrasında eşe dosta verilen anı hediyeleri, üzerine baskı yapılabilir. Bu tip ihtiyaçlara yönelik olarak Bumudurbudur.com’da yer alan ürün seçenekleri arasında kişiye özel karakalem portre baskılı taş magnet te yer alıyor. Taş magnetüzerine karakalem resim, etkinlikle ilgili tarih ve isimler de  yazılarak çok şık bir anı hediyesi vermiş olursunuz.

 

Karakalem portre yaptırmak istiyorsanız, asla işi aceleye getirmeyin. Çizimi yapacak olan kişinin en az 2-3 güne, çizimin basılacağı ürünlerin hazırlanmasına da 1-2 gün, en az 1 gün kargo süresi ve toplamda en az 5 güne ihtiyaç duyulduğunu unutmayın. Bu tip bir ürün seti sipariş vermek istiyorsanız mutlaka önceden planlayın.

 

Karakalem portre çizim ve ürün setleri en geniş ürün yelpazesiyle bumudurbudur.com’da.

 

   

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı