Kişiye Özel Kupa

Yazar admin 10/08/2017 0 Yorumlar

 

Kişiye özel kupa sipariş ederken en çok dikkat etmeniz gereken konu hiç şüphe yok ki siparişinizin tam istediğiniz gibi hazırlanması ve ürün kalitesi olmalı. Kişiye özel kupa siparişinizi internet sitemiz Bumudurbudur.com’dan veriyorsanız her iki konuda da tam güvence altındasınız demektir. Zira Bumudurbudur.com’dan sipariş vereceğiniz kişiye özel kupaların kalitesi ve verdiğiniz siparişin tam sizin istediğiniz gibi olması için azami özen gösterildiği gibi sipariş süreçlerinde herhangi bir hata ya da yanlış anlamaya nahal vermemek için tüm tedbirler de alınmıştır.

 

 

 

Öncelikle, müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilen kişiye özel kupa siparişlerinde piyasada satılmakta olan en kaliteli kupalar kullanılır. Aslen sermamik kupa olarak üretilen bu ürünlerin içinde porselen kupalarda kullanılan mermer tozu da bulunmakta ve bu sayede hem ürünün dayanıklılığı hem de görsel kalitesi arttırılmaktadır. Kişiye özel kupa yapımında kullanılan seramik kupaların büyük çoğunluğu 8 - 8,5 cm boyutlarında ve kupa yüzeyi pürüzlü ya da defolu izlenimi veren yapıya sahipken, bumudurbudur.com’da satılmakta olan ürünlerin her biri belirli standartlara üretilmiş bir birinin aynı kupalardır ve hepsi de pürüzsüz yüzeye sahiptir. Üzerine uygulanan baskıları son derece canlı ve tüm yüzeye homojen şekilde uygulanmış olarak alırsınız. Hatalı ya da istenilen şekilde ürtilmeyen kupalar kalite kontrol aşamasında elenerek tekrar üretilir. Bumudurbudur.com’da satılmakta olan kişiye özel kupalar bulaşık makinesinde yıkanabilir, herhangi bir şekilde solmaz bozulmaz.

 

 

Bumudurbudur.com’dan sipariş ettiğiniz kişiye özel kupaların üzerine bastırmak istediğiniz tasarımları, sadece bumudurbudur.com’da yer alan KENDİN TASARLA tasarım modülü ile kendiniz dizayn edebilir, kupanın üzerine bastırmak istediğiniz görselleri, yazıları şekilleri, tam olarak nereye bastırmak istiyorsanız oraya kendiniz tasarlayarak yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz bir’den fazla tasarım ögesi kulanarak kolaj resimler hazırlayabilir, dilediğiniz mesajları ekleyebilir, istediğiniz şekilleri, amblemleri kupanın üzerine istediğiniz gibi kendiniz uygulayabilirsiniz.

 

   

  

 

Kişiye özel kupaların yanı sıra, çeşitli desenlerle hazırlanmış desenli kupaları da bumudurbudur.com’da bulabilirsiniz. Kişiye özel kupalarla aynı prensiplerle üretine hazır desenli kupalar da sizin beğeniniz için çeşitli temalarla hazırlanmış desenli kupa alternatifleridir. Hazır dezsenli kupaları da sevdikleriniz için özel bir hediye olarak düşünebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı