Doğal Taş Tablo

Yazar admin 18/08/2019 0 Yorumlar

Bumudurbudur’da doğal taş kullanılarak hazırlanan pek çok ürün ver. Bir çeşit traverten olan Limra taşlar kullanılarak üretilen çeşitli ürünler. Limra traverten’in özelliği gözeneksiz düz bir yüzeye sahip olması. Limra doğal taş üzerine yapılan baskılar, daha göz alıcı ve daha canlı bir şekilde göze geliyor. Bumudurbudur.com’da Limra doğal taş kullanılarak hazırlanan ürünler, taş magnetler ve resim baskılı şövaleli taşlar ve çerçeveli taşlar. Duvara direkt olarak fayans gibi döşenebilen ya da çelik askı halatıyla duvara asılabilen doğal taş tablo en son eklenen ürünler arasında. Duvara asılabilen doğal taş tablolar; 20x20 cm, 30x30 cm ve 40x40 cm kare ölçülerinde hazırlanabildiği gibi, 20x40 cm, 30x40 cm ya da 30x50 cm özel ölçülerde de hazırlanabiliyor. Doğal taş tablo üzerine dilediğiniz görseli bastırabilirsiniz. Sadece size özel olarak hazırlanacak olan baskılı taş tablonuzu, hemen duvara asılmaya hazır olarak gönderiyoruz.

 

Doğal taş tablolar, 10x10 cm limra ya da talebinize göre gözenekli traverten de kullanılabilir kare şeklinde taşlar yanyana bir ahşap kontra üzerine yapıştırılarak hazırlanıyor. Kontranın arkası, hem tabloyu güçlendiren hem de ağırlığı taşımaya yardımcı gene ahşap profillerde destekleniyor. Tabloyu taşıyan çelik tel bu profillere sıkıca monte ediliyor. Diyelim ki 40x40 cm ölçülerinde bir tablo seçtiniz, taşların tam ebadı 40x40 cm olmakla birlikte yapıştırıldığı ahşap kontra ölçüsü 38x38 cm’dir ve önden, yandan bakıldığında bu ahşap kontra görünmez. Taşıyıcı çelik halat ta gizli bir şekilde monte edildiği için onu da göremezsiniz. Tablonuz boşlukta duruyor gibi duvarda asılı kalır.

 

Kişiye özel baskılı doğal taş satın alabileceğiniz gibi, sitemizde yer alan hazır desenlerden de sipariş verebilirsiniz. Doğal taş tablo, yeni ev hayırlama ya da işyeri tebriği için son derece ideal bir hediyelik eşyadır. Ayrıca, kendi eviniz ya da işyeriniz için de son derece dekoratif ve farklı bir ürün olarak doğal taş tabloyu tercih edebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı