20TL’lik Kişiye Özel Defter Hediye

Yazar admin 10/10/2016 0 Yorumlar

 

 

Bumudurbudur.com’dan yepyeni bir kampanya.  Ekim ayı boyunca bumudurbudur.com’dan yapacağınız toplam tutarı 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 adet 9X13 cm kişiye özel resim baskılı defter hediye.

 

Kişiye özel pek çok ürünün üretimini yapan bumudurbudur.com, ekim ayı boyunca web sitesinden gerçekleşecek olan 75TL ve üzeri alışverişler için 9x14 cm kişiye özel defter hediye ediyor. Kişiye özel defter, sizin tarafınızdan belirlenen bir görselin ya da özel bir tasarımın, defter kapağına sadece size özel olarak basılmasıyla hazırlanıyor. Siparişinizle birlikte kargolanarak size ulaştırılıyor. Kişiye özel defter, özel cilt bezi kapaklı, birinci hamur çizgili yapraklara sahip. İster işinizde, ister eğitiminizde kullanabileceğiniz ya da sevdiğiniz bir kişiye hediye olarak verebileceğiniz bir ürün. Kişiye özel defterlerin perakende satış fiyatı 20 TL.

 

www.bumudurbudur.com’da hali hazırda satılmakta olan defterlerle ilgili ayrıntılı bilgi edinmek, özellikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için, bumudurbudur.com sitesindeki kişiye özel defter kategorisinde ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Bu kampanyadan faydalanabilmek için tek yapmanız gereken, bumudurbudur.com sitesinden toplam 75 TL ve üzeri alışveriş yapmak. 75TL’lik bir alışveriş yaptığınız taktirde, 20 TL’lik 9x13 cm ebatlarında kişiye özel resim baskılı defter hediye olarak siparişinizle birlikte gönderilmektedir. Bu kampanya ekim sonuna kadar geçerlidir.   

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı