En Kaliteli Cep Telefonu Geniş Açı Lensi Budur.

Yazar admin 23/10/2015 0 Yorumlar

 

 

Günlük hayatımızın bir parçası haline gelen cep telefonları, artık o kadar gelişti ki nerdeyse birer küçük bilgisayar haline geldi. İçinde yer alan uygulamalarla, bilgisayarlarımızda ne yapabiliyorsak, artık cep telefonlarıyla da bunları yapabilmek mümkün.

 

Akıllı cep telefonlarının en önemli özelliklerinden biri hiç şüphe yok ki fotoğraf çekebilmeleri. Üstelik 20 megapixel’i bulan çözünürlüklere kadar kameraları led flashlarla destekleniyor. Cihazın arkasında yer alan ana kamerasının yanı sıra, önünde de selfie kameraları yer alıyor. Akıllı telefonların en önemli özelliklerinden biri olan fotoğraf çekebilme özelliği; çzellikle son dönemde geniş açı fotoğraflar çekebilmesini de sağlayan lensler ile bir adım daha ileri gidiyor.

 

Akıllı telefonların ister ön ister arkasında yer alan kameralarına kolaylıkla monte edilebilen geniş açı lensler ile çekilen fotoğraflar çok daha geniş çerçeve sağlamakta, fotoğraf karesi içinde çok daha fazla konu yer alabilmekte.

 

Siz de cep telefonu için geniş açı lens almayı düşünüyorsanız kalitesi, netliği, telefona uyumu, kolaylıkla takılıp çıkarılabilmesi, lensin çizilmemesi için kapağı, kolayca taşınabilir olması gibi konulara dikkat etmenizi öneririz. Bumudurbudur.com web sitemizde satışa sunulan balık gözü cep telefon lensi sipariş ettiğiniz taktirde, stoktan hemen teslim olarak 24 saat içinde kargoya veriliyor. Son derece kaliteli ve kullanışlı cep telefonu geniş açı lens hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermekiçin hemen tıklayın.

 

Bumudurbudur.com’da sürekli güncellenen ürünler, her hafta farklı ürünler için düzenlenen gerçek fırsatlar, eklenen yeni ürünleri mutlaka takip edin. Özellikle kişiye özel hediye konusunda iddialı bumudurbudur.com, kişiye özel cep telefon kapakları konusunda kendi alanında en iddialı markalardan sanakapaolsun.com’un yapımcısı Kar Yapım Ltd.’in iştirakidir.

 

Geniş Açı Lens tanıtım videosu :

 

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı