mermer magnet

Yazar admin 16/08/2017 0 Yorumlar Taş Magnetler Hakkında,

 

En güzel günlerimizi sevdiklerimizle paylaşmak, o günün anısına kalıcı bir hediye vermek için hazırlattığımız taş magnetlere her geçen gün yeni alternatifler ekliyoruz. Uzun süredir satmakta olduğumuz taş magnetlerin yanına mermer magnet hediyeliklerini de ekledik. Ülkemizde çıkarılan son derece kaliteli ve albenili mermer taşlarından üretilen mermer magnetleri 50 adetlik setler halinde satıyoruz.İlk etapta 5x5 cm boyutlarında hazırladığımız ürünlerin kalınlığı 1 cm olup 50 adet mermer magnet KDV dahil 74,90TL fiyatla satın alabiliyorsunuz. Yani 1 adet mermer magnet 1,5 TL

 

 

 

Siyah, bordo, sarı, rose, yeşil, naturel gibi pek çok farklı renk ve desenlerler hazırladığımız mermer magnetler tamamen kendi imalatımız olup, an itibariyle ülkemizdeki tek mermer magnet üreticisi firmamızdır. Özellikle, nikah, düğün, nişan, söz, kına gecesi gibi özel günlerde çok rağbet edilen taş magnet ürünlere alternatif olarak geliştirilmiştir. Bu ürünü kendiniz için satın alabileceğiniz gibi, toptan satış amaçlı bayilik başvurusunda da bulunabilirsiniz.

 

Sadece bumudurbudur'da yer alan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak hazırlatmak istediğiniz mermer magnetler üzerine dilediğiniz görseli ekleyebilir, istediğiniz mesajı yazabilirsiniz. Dilerseniz gene aynı tasarım modülü içinde yer alan HAZIR GÖRSELLER bölümünden dilediğiniz görseli ekleyerek tasarımlarınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren bumudurbudur.com sipariş ettiğiniz ürününüzü tam istediğiniz gibi hazırlayarak dilediğiniz adrese gönderiyor.

 

 

 

Bayilik başvurusu ya da toptan satış gibi konularda görüşmek üzere bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tüm iletişim bilgilerimiz iletişim bölümünde mevcuttur.

 

 

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı