Annen İçin Tasarla

Yazar admin 29/04/2016 0 Yorumlar

 

 

Anneniz yanınızdaysa, sağlıklıysa Dünyanın en mutlu insanı siz olmalısınız. Her zaman inandığımız şeyi tekrar etmek istiyoruz... Bir anneye verilebilecek en güzel hediye, sizin saf sevginizdir. Sizin sevginiz, ufacık bir gülümsemeniz, onu herşeyden daha çok mutlu edecektir. O yüzden bu Anneler Günü’nde de annenizi mutlu etmek, ona güzel bir hediye vermek istiyorsanız, ona mutlaka sevginizi verin, onunla güzel zaman geçirin.

 

Ama mutlaka “annem için güzel bir hediye almak istiyorum” diyorsanız, o zaman size özellikle annelerimiz için birbirinden farklı kişiye özel hediyeler sunan www.bumudurbudur.com sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Site bünyesinde bulunan KENDİN TASARLA modülünü kullanarak, sadece kendi annenize özel bir hediyeyi dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Seçtiğiniz hediyenin üzerine annenizle birlikte çekilmiş en güzel anlarınızdan birinin fotoğrafını bastırabilirsiniz. En güzel sevgi sözcüklerini kullanarak annenize kalbinizden geçen en güzel sevgi cümlelerini yazabilirsiniz.

 

Kişiye özel hediye seçenekleri arasında, anneler günü hediyesi olarak seçebileceğiniz ürünler arasında; anneye özel defter, anne fotoğrafları basılmış taş resimlik, anneye özel kupa, anneniz için magnet setleri, anne fotoğraflarıyla hazırlanmış yapbozlar, annenizin enerjisini hep korumasını sağlayan powerbank, anne için telefon kılıfları size uygun olabilir.

 

Anneler günü 8 Mayıs Pazar günüdür. Geç kalmamak için elinizi çabuk tutun ve şimdiden siparişlerinizi verin.

 

   

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı