Anneler Günü'ne Özel Hediyeli Kampanya

Yazar admin 06/05/2017 0 Yorumlar

 

 

 

14 Mayıs Pazar günü Anneler Günü. Bu özel gün için düzenlediğimiz kampanya ile Bumudurbudur.com ‘dan yaptığınız alışverişlerde, her 30’TL’lik harcamanız için 1 adet 5x7 cm ebatlarında mini metal fotoğraf çerçevesi hediye ediyoruz. 60 TL’lik alışveriş için 2 fotoğraf çerçevesi, 90 TL’lik alışveriş için 3 fotoğrag çerçevesi Anneler Günü olan 14 Mayıs Pazar günü dahil önümüzdeki 1 hafta boyunca yapılacak tüm alışverişlerde Bumudurbudur’dan hediye.

 

Fotoğraf çerçevesinin ebatları 5x7 cm olup, fotoğraf yerleşim alanı kalp şeklindedir. Alüminyum metal malzemeden imal edilmiştir. İşyerinizde masa üstünde, evinizde vitrin ve büfe gibi eşyalarınızın üzerinde ya da içinde rahatlıkla kullanılabilir. Mini fotoğraf çerçevesinin perakenda satış fiyatı 12,5TL’dir. Anneler Günü’ne özel olarak hediye edilmektetir. Anneniz için, sevdiğiniz biri için, bir arkadaşınız için farklı bir hediyelik eşya olarak ya da kendi kullanımınız için düşünebilirsiniz.

 

Bumudurbudur.com’da Anneler günü Kampanyası ile birlikte her 30 TL’lik alışverişte 1 adet metal mini fotoğraf çerçevesi hediye edilmektedir. Fotoğraf çerçevesini tek olarak almak isterseniz kargo dahil fiyatı 12,5TL’dir. Kampanya son günü 14 Mayıs Pazar günüdür.

 

 

 

 

 

 

  

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı