Ahşap Standlı Kişiye Özel Taş Baskı

Yazar admin 22/07/2018 0 Yorumlar

 

Kişiye özel taşa baskı ürün çeşitlerimize sürekli olarak yeni ürünler ekliyoruz. Amacımız, ürün çeşitlerimizle farklılık yaratmak ve bizi takip edenlerin aradığı ürünü ya da aradıkları ürüne en yakın ürünü onlara sunabilmek. Kişiye özel baskılı doğal taş kategorisine en son katılan ürünlerimiz, farklı sunum tarzı ve doğal görünümüyle oldukça ilgi çekiyor. Ahşap standlı doğal taş baskı; 10x10 cm ebatlarında kare doğal taş ve 10x10 cm ebatlarında daire şeklinde kesilmiş doğal taşlar ve bunları doğal bir şekilde tamamlayan ahşap standlar. Ahşap ve taşın kombinasyonu olan bu ürün grubu son derece doğal bir görünüme sahip. Aynı zamanda üzerine yapılan baskıları çok güzel bir şekilde ön plana çıkarıyor.

Ahşap standlı doğal taş üzerine baskı yaptırmak istediğiniz fotoğraf, resim, yazı, şekil, logo ve benzeri görselleri, sadece bumudurbudur.com’da bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Tüm bu görsel ögeleri yükleyip, büyütüp küçültebilir, istediğiniz yöne döndürebilir, renkleriyle oynayabilir, birden fazla görsel yüklemeniz durumunda öne getir, arkaya gönder gibi öncelik sırası verebilir, yüklediğiniz görselleri ayna yansıması kullanarak yönünü değiştirebilirsiniz. Tüm bu çalışmaları ürün üzerinde belirlenen baskı alanı içinde yapacağınız için, sipariş verdiğinizde ürün üzerine yapılan baskılar tam istediğiniz gibi hazırlanarak size gönderilir.

Bumudurbudur.com tüm Türkiye geneline ürün gönderimi yapmaktadır. Kargo bedeli alıcı tarafından karşılanmak şartıyla yurtdışı gönderimleri de yapılmaktadır.   

Ahşap standlı doğal taş baskı kişiye özel olarak hazırlanabileceği gibi adetli toptan baskılar da hazırlanabilir. Toptan baskı fiyatı almak için mail adresi info@bumudurbudur.com ya da WhatsApp hattımız 0533 063 83 03 ‘den teklif alabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı