Ülke Magnetleri

Yazar admin 28/07/2020 0 Yorumlar

 

Ülke Magnetleri

 

Bumudurbudur; şehir magnetlerinin ardından farklı ülkelere ait magnetleri de üretmeye başladı. Her ülkenin en çok bilinen ve gezilen yerleri görselleştirilerek oluşturulan ülke magnetleri özellikle koleksiyonerler için çok zengin ürünleri içeriyor. Amerila, Almanya, Fransa, İtalya, Rusya, Çin, Hindistan, Küba, Peru, Nepal, İskoçya, İrlanda, İspanya, Kolombiya gibi Dünya’nın dört bir köşesinden farklı ülkelerin en çok bilinen ve ziyaret edilen yerleri bu magnetlerde yer alıyor.

 

Ülke magnetleri; 9x5,5 cm ebatlarında ve yaklaşık 4 mm kalınlığında natürel taş görünümlü plastik ürünler üzerine UV dijital baskı makinelerinde basılıyor. Baskılar güneşte solmuyor, su ve su bazlı sıvılardan etkilenmiyor, kendi kendine çıkmıyor, dökülmüyor. Bumudurbudur’da yer alan ve özgün tasarımlardan oluşan ülke magnetleri koleksiyonunu başka hiçbir yerde bulmanız mümkün değil. Farklı ülke magnetleri arıyorsanız ya da Magnet kolleksiyonunuzda eksikler varsa bumudurbudur’da yer alan ülke magnetleri kategorisine mutlaka göz atmanızı öneririz. Dilerseniz kendi magnetizi oluşturabilir ve sadece size özel ülke magneti de bastırabilirsiniz.

Ülke magnetlerini toptan sipariş edebilir, toplu siparişleriniz için info@bumudurbudur.com ya da Bumudurbudur whatsapp hattı 0533 063 83 03’den irtibat kurarak özel fiyat alabilirsiniz.

 

Zaman içinde daha da zenginleşecek ülke magnetleri koleksiyonunda;

Amerika Magnet, Almanya Magnet, Fransa Magnet, İngiltere Magnet, İskoçya Magnet, İrlanda Magnet, Danimarka Magnet, Bosna  Hersek Magnet, İspanya Magnet, Meksika Magnet, Brezilya Magnet, Çin Magnet, Japonya Magnet, Avustralya Magnet, Avusturya Magnet, Hindistan Magnet, Hollanda Magnet, İsviçre Magnet, Macaristan Magnet, Kolombiya Magnet, Küba Magnet, Mısır Magnet, Norveç Magnet, Portekiz Magnet, Peru Magnet, Portekiz Magnet, Rusya Magnet, Yunanistan Magnet bulunuyor.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı