Türkiye Şeklinde Magnetler

Yazar admin 26/08/2020 0 Yorumlar

 

Baskılı magnet serisine bir yenisini daha ekledik, Türkiye şeklinde magnetler. Türkiye haritası şeklinde hazırlanan magnetler, 12 cm x 5,5 cm ebatlarında ve yaklaşık 4 mm kalınlığında sert plastik malzemeden üretiliyor. Her bir magnetin arkasında 12 mm çapında ve 2 mm kalınlığında 2 adet çok güçlü mıknatıs bulunuyor. Magnetler, buzdolabı kapağı gibi metal yüzeylere rahatlıkla tutunabiliyor. Ülkemizin sembollerini ve değerlerini konu alan magnetlerde, başta Ulu önderimiz Atatürk, Türk bayrağı, en çok ziyaret edilen turistik güzelliklerimiz, dünyaca bilinen bölgelerimiz yer alıyor.

 

Türkiye haritası şeklinde üretilen magnetler üzerine baskılar UV dijital baskı makinalarında hazırlanıyor. Tüm magnet üretimini kendi bünyesinde gerçekleştiren Bumudurbudur, Türkiye magnetlerini perakende ve toptan olarak satıyor. Adetli siparişleriniz için info@bumudurbudur.com mail adresi ya da 0533 063 83 03 numaralı whatsapp hattından bumudurbudur.com ile irtibat kurabilirsiniz.

 

Sitede yer alan tasarımların dışında kendi görsel çalışmalarınızı da Türkiye şeklinde magnetler üzerine bastırabilirsiniz. Özellikle koleksiyonerler için hem çok farklı hem de hiçbir yerde bulunamayacak özel tasarım magnetlere bumudurbudur.com sitesinde ulaşabilirsiniz.

 

  

 

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı