Bumudurbudur.com Herkese Anahtarlık Hediye Ediyor.

Yazar admin 13/10/2018 0 Yorumlar

 

 

50 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkese, bir tarafında Atatürk resmi ve K.Atatürk imzası, diğer tarafında Ay-Yıldız ve Ne Mutlu Türküm Diyene yazısı olan bez anahtarlık hediye ediyoruz.

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş tarihi olan 29 Ekim’e yaklaşırken, Bumudurbudur.com’dan tüm takipçilerine anlamlı bir hediye geliyor. Bumudurbudur.com sitesinde yer alan ürünlerden, herhangi biri olabilir, toplamda 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde özel olarak hazırlanan bez anahtarlık hediye ediyoruz. Anahtarlığın boyutları 12x3 cm. Üzerinde yer alan görseller kumaş üzerine dokuma ile işlenmiş. Bez anahtarlığın bir tarafında kırmızı üzerine siyah renkle Atatürk’ün resmi ve K. Atatürk imzası dokunmuş. Diğer yüzünde ise gene kırmızı kumaş üzerine beyaz iplikle ay yıldız ve Ne Mutlu Türküm Diyene yazısı işlenmiş.

 

Bu anahtarlığa sahip olmak için tek yapmanız gereken bumudubrudur.com sitesinden toplamda 50 TL’lik alışveriş yapmak. Dilerseniz bu anahtarlığı tek başına da satın alabilirsiniz. Birim fiyatı 9,90 TL. Satın almak için hemen ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  

 

Türk bayrağı baskılı anahtarlık, Atatürk resmi baskılı anahtarlık, K. Atatürk imzalı anahtarlık, Ne Mutlu Türküm Diyene yazılı anahtarlık, bumudurbudur.com’dan 50 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkese hediye.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı