Orjinal Xiaomi Kişiye Özel Powerbanklar

Yazar admin 26/03/2016 0 Yorumlar

 

 

 

Akıllı telefonlar, tabletle iyice hayatımızın bir parçası haline geldi. Neredeyse tüm günlük aktivitelerimizde bu cihazlar hep yanımızda. Durum böyle olunca bu cihazların şarjlarının çok hızlı bir şekilde tükenmesi de maalesef ki kaçınılmaz bir sonuç. Teknoloji çok ilerlese de, akıllı telefonların birbirinden iyi ve etkili özellikleri olsa da, gelişmişliklerine nazaran ters orantılı olarak şarjların çabuk bitiyor oluşu önemli bir sorun. Önemli bir işiniz varken, görüşme yaparken, sosyal medya hesaplarınızı kullanırken, kısaca hemen her yerde çok fazla kullanılan akıllı telefonların şarjlarının bitmesi sık rastlanan ve sıkıntı verici bir durum artık. Bu gibi durumların önüne geçebilmek ve nerede olursanız olun iletişiminizin kesilmemesini sağlamak için en ideal ürünlerden biri olan powerbanklar piyasada kendine son derece önemli bir yer edinmektedir. Üstelik artık tamamen farklı bir tasarım ile hayatımızda! “Kişiye özel powerbank” ürünlerini de görüyoruz. 

 

Powerbanklar; popüler hale gelmiş olan kişiye özel hediye olarak ta çokça tercih ediliyor artık.  Sitemiz bumudurbudur.com’dan ulaşabileceğiniz farklı modeller ve farklı güçlerdeki powerbank ürünlerine yeni bir seri ekledik. Xiaomi powerbanklar; 5000 mAh, 10000 mAh ve 16000 mAh kapasiteli en son modelleriyle ürün seçenekleri arasında yerini aldı. Bumudurbudur.com’da satılan orjinal Xiaomi powerbank çeşitleri üzerinde belirlenen baskı alanı üzerine tamamen sizin zevk ve beğenilerinizi yansıtacak en anlamlı fotoğrafınızı ya da dilediğiniz bir metni bu ürünler üzerine kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Xiaomi Powerbank sağlam ve dayanıklı alüminyum gövdesiyle şık bir görüntüye sahiptir. İçinde yer alan chip sayesinde telefonununzun şarj edilmesi gereken amper değerini otomatik olarak algılar ve uygun amper değeriyle şarj eder. Ürün orjinal ambalajında, orjinal bandrolüyle size ulaşır. Xiaomi resmi sitesinden bandrol üzerindeki seri numarasıyla ürünün orjinalliği kontrol edilebilir.  

kişiye özel Xiaomi powerbank ürünlerine ulaşabilmek ve dilediğiniz gibi bir kişiye özel powerbank tasarlamak için sitemizin kişiye özel powerbank tasarla modülünü kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı