Kişiye Özel Sihirli Kupa Kampanyası

Yazar admin 21/11/2015 1 Yorumlar Kişiye Özel Ürünler Hakkında,

 

Kişiye özel sihirli kupa larda  süreli bir kampanya gerçekleştiriyoruz. 25 Kasım tarihine kadar satın aldığınız kişiye özel sihirli kupalar, liste fiyatı olan 24,90 TL yerine %50 indirimle 12,90 TL olarak gerçekleşiyor. Sihirli kupanın özelliği. normalde siyah olan kupa renginin, içine çay, kahve ya da süt gibi sıcak bir içecek konulduğunda renk değiştirerek üzerine yapılan baskıyı göstermesidir. 

 

Özellikle sürpriz yapmak amacıyla hediye arıyorsanız ya da farklı, ilginç bir hediye almayı planlıyorsanız bu ürünü tercih edebilir, sevdiklerinizi yaratıcılığınızla şaşırtabilirsiniz. 

 

Sitemizde yer alan KENDİN TASARLA modülü ile kişiye özel sihirli kupanızı kendiniz tasarlayabilir, kupa üzerinde yer almasını istediğiniz görselleri, mesajınızı, şekilleri her ne istiyorsanız direk kendiniz tasarlayabilirsiniz. Üstelik; ister facabook, ister instagram sayfasından direkt bağlantı kurarak sosyal medya hesaplarınızdan fotoğrafları direkt kendiniz yükleyebilirsiniz.

 

 

Kendi sihirli kupanızı tasarlamak ve en ilginç hediyeyi hazırlamak istiyorsanız, bu fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

 

Kişiye Özel Sihirli Kupa Tanıtım Videosu :

 

1 Yorumlar

Ozlem dede:
23/11/2015, 12:20:16 AM
Cevapla

Şimdi siparis versek kaç günde gelir.birde kargo ücreti nasıl oluyor kapıda ödeme olabilirmi

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı