Kişiye Özel Powerbank Kampanyası

Yazar admin 02/12/2015 0 Yorumlar

 

 

Sitemizde 49,90 TL'ye satılmakta olan 4.000 mAh gücünde kaliteli powerbanklar, 8 Aralık 2015 tarihine kadar 24,90 TL'ye indirilmiştir.  Üstelik üzerine bastırmak istediğiniz kişiye özel görsel, yazı, amblem v.s. ücreti de bu fiyata dahil. 

Artık hiçbirimizin elinden düşmeyen cep telefonlarımızın şarjı, bazen olmadık yerde bitiveriyor. Yanınızda böyle bir powerbank varsa çok şanslısınız demektir. Bu ürünün en önemli özelliklerinden biri, kullanışlı ve uzun şarj kablosu, hem İOS hem de Android telefonları şarj edebilen çift çıkışa sahip. Yani telefonunuz ister bir Apple olsun ya da Samsung, bu ürünle cihazınızı şarj edebiliyorsunuz.

Kişiye Özel powerbank, 4.000 mAh kapasiteli. yani diyelim ki 3.000 mAh batarya kapasiteli bir telefonunuz var, bu powerbank ile cihazınızı tamamen doldurmanız mümkün. Powerbankın çıkış gücü 1 mAh. 

Kişiye özel powerbank üzerine dilediğiniz gibi resim, yazı ya da amblem şekil ekleyebilir, kendi tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. bumudurbudur.com sitesinde bulunan KENDİN TASARLA tasarım modülünü kullanarak kendi resimli powerbankınızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tasarım modülünden, Facebook ve Instagram sosyal medya hesaplarınıza direkt bağlanıp kendi hesaplarınızdan kendinize ait görselleri direkt ekleyebilirsiniz.

Bu fırsatı kaşırmamak ve kişiye özel powerbank indirim fırsatından yararlanmak için acele edin.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı