Kişiye Özel Bez Çanta

Yazar admin 30/04/2018 0 Yorumlar

 

Bumudurbudur.com’da yeni bir ürün daha. Kişiye özel bez çanta. Aynı zamanda hazır desen baskılı versiyonları da bulunan bu ürün hem çok kullanışlı hem de çok şık. 38x38 cm boyutlarında ve maksimum baskı alanı 38x30cm ebatlarına kadar kullanılabilen bir ürün. Bez çanta üzerine dilediğiniz görseli bastırmanız mümkün. İster kendi resimlerinizi ya da sevdiklerinizle birlikte çekilmiş mutlu bir anınızı bez çanta üzerine bastırabilirsiniz. Uzun saplı bez çantayı ister omzunuza takarak, ister elinizde taşıyarak kullanabilirsiniz. Özellikle sıcak yaz günlerinde pratik kullanım için çok uygun.

 

    

 

Hazır desen baskılı bez çanta alternatifleri arasında 30’un üzerinde farklı desenli bez çanta alternatifi sunuluyor. Daha önce hiç bir yerde rastlamadığınız orjinal bez çanta desenlerini bumudurbudur.com koleksiyonunda bulabilirsiniz. Dilerseniz tamamen kendi görsellerinizi kullanarak kendi bez çanta alternatifinizi yaratabilirsiniz. Hemen sipariş vermek ve hemen kendi bez çantanızı tasarlamak için KENDİN TASARLA butonuna basarak ürürününüzü tasarlamaya başlayabilirsiniz

 

Kişiye özel ya da hazır desenli bez çanataları, anneler günü için de çok şık ve farklı bir hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz. Özellikle Bez çanta tasarımını kendiniz yaparak hazırlayacağınız, sevgi sözleriyle süsleyeceğiniz bir kişiye özel bez çanta çok daha etkileyici ve anlamlı bir hediye olabilir.

 

Pek çok promosyon alternatifinde olduğu gibi, kişiye özel bez çanta toptan satışları için info@bumudurbudur.com mail adresinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz