Kişiye Özel Çakmak Budur

Yazar admin 07/01/2016 0 Yorumlar

 

 

 

Kişiye özel çakmak deyince aklınıza ne geliyor ? Bumudurbudur.com’da kişiye özel çakmak çeşitleri; hem model hem renk hem de fiyat alternatifleriyle birbirinden farklı seçenekler sunuyor. KDV dahil 4,90 TL’den başlayan çok uygun fiyatlı kişiye özel çakmak çeşitlerinin yanı sıra, çok kaliteli ve defalarca doldurarak tekrar tekrar kullanabileceğiniz, manyetolu ya da rüzgarda sönmeyen pürmüz alevli kişiye özel çakmak modelleri de kalitesine göre oldukça uygun fiyatlar da sunuluyor.

 

Satın almak istediğiniz kişiye özel çakmak üzerine dilediğiniz resim ya da yazıyı, bumudurbudur.com KENDİN TASARLA bölümünde yer alan tasarım modülünü kullanarak kendiniz tasarlayıp sipariş verebilirsiniz. İster sevdiğiniz kişinin resmini, ister tuttuğunuz takımın renklerini sadece size özel olacak şekilde çakmak üzerine bastırabilirsiniz.

 

Siparişleriniz, 1440 dpi’a kadar yüksek çözünürlükte baskı kapasitesi ile bumudurbudur.com bünyesinde bulunan UV dijital baskı tekniğiyle hazırlanır. Son derece canlı ve keskin baskı kalitesiyle, basılmasını istediğiniz görseli bire bir alırsınız.

 

Sipariş esnasında belirttiğiniz taktirde hediye ambalajı herhangi bir ücret farkı olmadan hazırlanır. Dilerseniz ürünü farklı bir adrese de gönderebilirsiniz. Kredi kartı ve banka havalesinin yanı sıra, ödemenizi kapıda da yapabilirsiniz.

 

Kişiye özel çakmaklar, özellikle yaklaşmakta olan Sevgililer Günü için hediye olarak düşünebileceğiniz bir ürün.

Bir Yorum Yaz