Atatürk Magnetleri

Yazar admin 26/07/2020 0 Yorumlar

 

Atatürk Magnetleri

 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Kurtuluş Savaşı’nın kahraman Gazisi Ulu Önerimiz Atatürk’e olan sevgi, saygı ve minnetimizi her zaman kalbimizde yaşatıyoruz ve Türkiye Cumhuriyeti var oldukça asla unutmayacağız. Bumudurbudur olarak hem sevgi ve saygımızın göstergesi hem de ulu önderimizi her daim gözünün önünde bulundurmak isteyenler için sitemizde Atatürk baskılı çeşitli ürünler bulunuyor.

 

Sitemize eklediğimiz en son ürün serimiz; 5x7 cm ebatlarında pul şeklinde Atatürk temalı magnetler. Pul şeklinde sert plastik magnetler özel enjeksiyon kalıplarda hazırlanıyor. Her bir magnet yaklaşık 4 mm kalınlığında. Ürünler, arkasında 1 mm kalınlığında natürel magneti ile birlikte gönderiliyor. Atatürk magnetleri; ulu önderimizin çeşitli fotoğraf, resim ve karakalem çizimlerinden oluşan yaklaşık 30 farklı görsel kullanılarak oluşturuldu. Ürünleri tek tek satın alabileceğiniz gibi, 6’lı setler halinde indirimli fiyattan satın alabilmeniz de mümkün. Üretim, tasarım ve baskısını kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz Atatürk magnetlerini toptan olarak özel fiyatlardan satın almanız da mümkün. info@bumudurbudur.com ya da Bumudurbudur Whatsapp hattı 0533 063 83 03 numaralı telefonlardan bizimle irtibat kurarak toptan fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm Türkiye genelinde adresinize teslim gönderim bulunuyor.

 

Atatürk magnetleri dışında, Atatürk resim baskılı doğal taş tablo, tişört, kupa, anahtarlık gibi daha pek çok ürünü de bumudurbudur’da “Atatürk Baskılı Ürünler” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

7/24 İletişim Hattı