Ozon Dezenfeksiyon Jeneratörleri

Ozon Dezenfeksiyon Jeneratörleri

OZON DEZENFEKSİYON SİSTEMLERİ

 

Son dönemde yaşanan salgın hastalıkların yayılma tehlikesine karşı en doğal önleyici tedbirlerden biri Ozon dezenfeksiyonudur. Yaşadığımız ortamlarda bulunan, bakteri, virüs, mikrop, küf ve mantarları yok etmek için en etkili doğal dezenfektandır. Kısa sürede etkisini gösterir. Ozon jeneratörü ile üretilen ozon gazı dezenfeksiyon işleminin ardından geride hiçbir kalıntı bırakmaksızın kendiliğinden oksijene dönüşür.

Ozon doğada şimşek çaktığında ya da atmoseferin yüksek katmanlarında yüksek gerilim sonucunda kendiliğinden oluşurken, ozon jeneratörleri vasıtasıyla üretmek te mümkündür.

Ozon Özellikleri:

 

Tamamen doğal ve çevre dostudur, herhangi bir kalıntı bırakmadan kendiliğinden oksijene dönüşür, kimyasal madde içermez.

Ozon doğada var olan tek dezenfektandır ve kullanıldığı ortamlardaki istenmeyen bakteri, virüs, koku, küf, mantar gibi gözle görülemeyen mikro-organizmaların parçalanarak yok olmasını sağlar.

Neden Ozon ?

 

Ev, ulaşım ve işyerleri gibi alanlarda hava yolu ve temas yolu ile yayılan bilinen pek çok virüs ve bakterileri karşı etkilidir.

Ozon dezenfeksiyonu etkili ve tamamen doğal bir yöntem olduğu için, kimyasal dezenfeksiyon maddeleri ile yapılan işlemlere göre kalınıtı bırakmaması, kimyasal maddeler gibi herhangi bir alerjik etkisi olmaması, solunum yolu rahatsızlığı olanlar için zararlı olmaması en önemli özelliklerindendir. Ayrıca herhangi bir sarf malzemesi tüketmediği için ozon jeneratörlerinin ekstra sarf malzeme maliyeti de bulunmamaktadır. 

Corona (Sars), Influenza (Grip), H1N1 ve daha birçok virüsler için deneyler yapılmış olup virüsleri hızlıca yok ettiği deneylerle kanıtlanmıştır.

Aynı zamanda yaşam alanlarındaki tüm kokuları Ozon Cihazı ile 10-60 dk arasında tamamen yok edebilirsiniz.

 

Göster:
Sırala:
Ev Tipi Ozon Dezenfeksiyon Sistemi   Ev tipi ozon jeneratörü, küçük toplantı salonları, p..
1.320,00TL KDV Hariç: 1.320,00TL
Triovita Herkül Ozon Dezenfeksiyon Sistemi    Büyük boy Triovita Herkül Serisi ortam..
4.500,00TL KDV Hariç: 4.500,00TL

7/24 İletişim Hattı