Hakkımızda

Bumudurbudur.com, Kar Yapım Organizasyon ve Görsel Hizmetler San. Ve Dış Tic. Ltd Şti.’nin bir iştirakidir. 2013 yılında faaliyetlerine başlayan şirketimiz ilk olarak, kişiye özel cep telefon kapakları konusunda faaliyet göstermeye başlamıştır. Tasarım ve baskı kabiliyetlerini kendi bünyesinde barındıran firmamız, zaman içinde kurumsal promosyon ve toptan baskı çalışmalarına da ağırlık vermiştir.

Çeşitli kurumsal firmalar için yapılan çalışmalara www.karyapim.com.tr şirket web sitemizden bakılabilir. Zaman içinde genişleyen faaliyet alanlarına kişiye özel hediyelik eşyaların satışı artarak devam etmiştir. Bu site bünyesinde, kişiye özel defter, kişiye özel taş baskı, kişiye özel kupa, kişiye özel powerbank ve daha pek çok kişiye özel ürün tasarım ve baskıları gerçekleşmektedir.

Kar Yapım ürünlerinin perakende satışlarını kendi internet sitelerinden yapmakla birlikte, bayilik çalışmaları ve toptan baskılı işleri de direkt görüşmelerle yürütmektedir. Toptan baskılı işler ve bayilik hakkında daha detaylı bilgi almak için bu linkte yer alan forma talebinizi belirten kısa bir mesajla birlikte tarafımıza iletebilirsiniz. Size mutlaka geri dönüş sağlanacaktır.

 

FİRMA BİLGİLERİMİZ:

Kar Yapım Org. ve Görsel Hizm. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Merkez Mah. Köroğlu Cad. No:38/A 34797 Çekmeköy İstanbul

Tel: 0216 640 10 98 - 99

WA: 0533 063 83 03

e-mail: info@bumudurbudur.com 

7/24 İletişim Hattı