Hakkımızda

 

Özellikle kişiye özel ürünler, her geçen gün tüketicilerin daha da ilgisini çekmekte, farklı, çok özel ya da ilginç ürünler arayan kişilerin tercih ettiği ürünler arasına girmektedir. Bu sitede, kişiye özel tşört, kişiye özel kupa, kişiye özel saat, kişiye özel fotoğraf çerçevesi, kişiye özel kanvas baskı, kişiye özel bardak altı, kişiye özel powerbank, kişiye özel flaş disk, kişiye özel defter, kişiye özel kalem, kişiye özel şapka gibi pek çok ürünü bulabileceksiniz. Özellikle kişiye özel hediye olarak tercih edilen bu tür ürünlerin kalite ve çeşitliliğini ilerleyen zaman içinde daha da artıracak ve çeşitlendireceğiz.

Hatta severek takip etiğiniz, hayranı olduğunuz bazı kişilerin sizler için tasarladıkları ürünleri de bu sitede bulabileceksiniz. Zaman zaman bazı fırsat ürünlerini, ama gerçekten FIRSAT özelliği olan ürünleri de bu sitede bulacaksınız. Amacımız sizlere de Bu mudur BUDUR dedirtebilmek. 

Bumudurbudur.com'da yer alan tüm ürünler, stoktan teslim edilecek,sizler tarafından hazırlanan kişiye özel tasarımlar kendi bünyemizde yer alan baskı tesisimizde sizin için özel olarak hazırlanacaktır.

bumudurbudur.com, özellikle kişiye özel telefon kapakları konusunda, bir süredir www.sanakapakolsun.com sitesi ile faaliyet gösteren Kar Yapım Ltd. Şti.'nin yeni girişimidir. 

Sosyal Medya Takip

Instagram